بیمه رایگان برای موبایل – خدمات کردیت کارت

بیمه رایگان برای موبایل – تا سقف ۶۰۰ دلار
سرویسی که شرکتهای ارایه دهنده کردیت کارت ارایه می دهند.

ارایه بیمه رایگان برای گوشی های شما یکی از سرویس هایی است که کمتر کسی از آن اطلاع دارد برای همین تصمیم گرفتم این مطلب را بنویسم تصور کنید که شیشه آیفون شما شکسته و یا شاید هم گوشی دستی شما به سرقت رفته با خواندن همین مطلب احتمالا بتوانید به رایگان گوشی خودتان را تعمیر و یا ۶۰۰ دلار به خاطر گم شدن گوشی خود دریافت کنید.

شرایط لازم چیست؟ 
اول – شرط آن است که شما پرداخت ماهیانه خود را با کردیت کارت پرداخت می کنید.
دوم – همه کردیت کارت ها این بیمه را ارایه نمی دهند شما باید برای پرداخت از یکی کردیت کارت های زیر استفاده کنید.

۱- کردیت کارتهای شخصی Wells Fargo 
کردیت کارت های تجاری و یا وپرداخت از Debit کارت قبول نیست! 
۲- کردیت کارت Citi (تنها کردیت کارت Citi Prestige)
۳- کردیت کارت First National Bank of Omaha (تنها کارت Absolute Rewards card)
۴- کردیت کارت U.S. Bank (فقط کارت Platinum Visa)
۵- کردیت کارت Barclaycard (فقط کارت Uber)

سوم – هر کدام از کردیت کارت هایی که در لیست بالا می بینید قوانین متفاوتی را برای دارنده کردیت کارت در نظر می گیرند. بعنوان مثال شرایط مربوط به کردیت کارت Wells Fargo را برای شما تشریح می کنم.
۱- سقف بیمه ۶۰۰ دلار برای یک گوشی.
۲- حداکثر استفاده بیمه ۲ بار در سال.
۳- سهم شما در تعمیر (Deductible) مبلغ ۲۵ دلار.
۴- محدودیتی برای تعداد گوشی های Plan خود ندارید (مثلاً اگر در سرویس مخابراتی خود ۵ گوشی دارید همه شامل این بیمه خواهند شد.)
۵- پرداخت هزینه بیمه در صورت دزدی و یا تعمیر گوشی.(‌بعضی از کردیت کارت کمپانی ها دزدی را قبول ندارند و فقط هزینه تعمیر را می دهند اما کردیت کارت Wells Fargo از این بابت هر دو گزینه را قبول دارد.)
۶- شرکت بیمه موارد استثنا پرداخت را انجام نخواهد داشت.

موارد استثنا چیست؟‌ 
این موارد استثنا در مورد شرکت های کردیت کارت مختلف متفاوت است اما در مورد شرکت Wells Fargo برخی از این موارد را برای شما می نویسم می کنم. مثلاً مواردی مانند این که گوشی تلفن خود برای موارد تجاری استفاده نمی کنید و برای مصارف شخصی استفاده می شود و یا از لوازم جانبی غیر استاندارد استفاده نمی کنید. پیشنهاد می کنم این قسمت را در وب سایت بانک با دقت قبل از اینکه تماسی با شرکت های کردیت کارت کمپانی داشته باشید حتماً مطالعه کنید.

در هر صورت این امکان کمک می کند که اگر کردیت کارت Wells Fargo شخصی دارید بتوانید از این مزایا بهره بگیرید و دیگر نیازی به بیمه اضافی ندارید. (‌معمولا هزینه بیمه های گوشی حدود ۱۰ دلار در ماه و هزینه Deductible حدود ۱۰۰ دلار می باشد برای هر تعمیر می باشد) پس قعطا استفاده از بیمه کردیت کارت برای گوشی های همراه بسیار مقرون به صرفه است.

Post Author: مانی حاتمی

مانی حاتمی
مانی حاتمی عضو رسمی انجمن تخصصی مشاوران کردیت آمریکا یکی از دو موسس و بنیانگذار شرکت Zenith Financial Group است. مانی حاتمی با دارا بودن مدرک تخصصی مشاوره کردیت از بورد تخصصی مشاوران کردیت آمریکا (Board Certified Credit Consultant) یکی از مدیران شرکت زنیت در زمینه حل مشکلات کریدیتی است. ایشان دارای مدرک دانشگاهی مهندسی کامپیوتر نیز می باشند. این کارشناس متخصص کریدیت با تسلط و آگاهی ازقوانین Fair Credit Reporting Act تاکنون موفق به حل و فصل هزاران پرونده مربوط به مشکلات کریدیت افراد و موسسات بوده و در جهت ترویج فرهنگ کردیت و افزایش سطح آگاهی جامعه ایرانی از مقوله کریدیت و کردیت اسکور گام های مثبتی در امر اطلاع رسانی از تخصص خود در رسانه های نوشتاری و شنیداری بر داشته است از جمله انتشار ده ها مقاله در رسانه های فارسی زبان در آمریکا وهمچنین ارائه سلسله برنامه های رادیویی که بصورت هفتگی از طریق رادیو ایران موج ۶۷۰ ای ام پخش می گردد را در کارنامه فعالیت های فرهنگی خود دارد. مانی حاتمی همراه با شریک خود آرش زاد تنها پس از یک سال از آغاز فعالیت شرکت تازه تاسیس خود Zenith Financial Group موفق به کسب مقام اولین شرکت دارای بورد تخصصی کردیت ریپیر در جامعه ایرانی شدند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.